Комітет Майдану Львівщини вимагає повного перезавантаження влади (відео)

16:22 24 лютого 2014 р.


Фото: vk.com

У своїй сьогоднішній заяві він стверджує: «Боротьба не закінчилася».

Її опубліковано на сторінці Львівського Євромайдану в інтернет-мережі «Facebook» в понеділок. Відтак наведемо текст заяви Комітету Майдану Львівщини повністю:

«Завдяки героїзму учасників Майдану режим Януковича повалений. Комітет Майдану Львівщини продовжує свою діяльність, визначаючи на найближчі дні наступні пріоритетні завдання:

Комітет Майдану Львівщини сьогодні виступає за повне перезавантаження влади. Закликаємо Верховну Раду України невідкладно прийняти рішення про проведення дострокових виборів Верховної Ради України та усіх депутатів місцевих рад, сільських, селищних та міських голів .

Боротьба не закінчилася. Продовжуємо підтримувати Майдан у м. Києві, східних та південних областях людьми та усім необхідним, організовуємо постійне чергування у м. Києві. Закликаємо до подальшої активної участі в структурі Самооборони Майдану.

Вважаємо, що жоден з керівників Служби безпеки України, Головного Управління Міністерства внутрішніх справ України, прокуратури Львівської області, районних відділів цих установ, які особисто були причетні до неправомірних процесуальних дій не можуть залишитися на посадах. Ще до старту масштабних люстраційних процесів у відставку мають піти керівництво Західного ТРК Внутрішніх військ, керівники внутрішніх військ котрі були відряджені до Києва, керівництво Львівського батальйону міліції особливого призначення «Беркут», в тому числі керівники котрі були відряджені до Києва та брали участь у операціях проти Майдану.

Ми вимагаємо від керівництва Західного ТРК Внутрішніх Військ, та Львівського батальйону міліції особливого призначення «Беркут» разом із заявами про відставку оприлюднити списки особового складу, який був відряджений до Києва упродовж листопада 2013 – лютого 2014 року та відповідні розпорядчі документи, що це засвідчують.

Вимагаємо заяви на відставку від керівництва прокуратури та керівників районних прокуратур, Західного ТРК Внутрішніх Військ, Львівського батальйону міліції особливого призначення «Беркут», Служби Безпеки України у Львівській області, Головного управління внутрішніх справ України у Львівській області, оприлюднити в межах 48 годин, а саме 14 год. 00 хв. 26 лютого 2014 року на офіційних своїх сайтах та передати їх у відкриті ЗМІ. Якщо цього не відбудеться, це означатиме що всі офіцери повністю втратили людську гідність та офіцерську честь.

Більшості родин загиблих героїв Майдану, видано довідки про те, що вони загинули при невстановлених обставинах. Ми закликаємо установи охорони здоров’я, підрозділи судово-медичних експертиз та посадових осіб Міністерства Внутрішніх справ видати лікарські свідоцтва про смерть з реальними даними, із зазначенням місця та обставин вчинених злочинів.

З урахуванням процесів, котрі проходять сьогодні в Україні наголошуємо на необхідності дотримуватися усіх вимог Майдану. Тому, враховуючи найбільш невідкладні питання порядку денного України, ми виступаємо за те, щоб Верховна Рада України, та опозиційні політики:

відмовилися від практики призначати на посади осіб за квотним принципом політичних середовищ при формуванні усієї вертикалі влад в Україні;

невідкладно створили люстраційний орган виключно з громадських активістів котрі проявили себе під час акцій Майдану на загально національному та регіональному рівнях.

Слава Україні!».


Відео: zik.ua

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу