Колишні комсомольці вже не обійматимуть керівні посади держапарату, – Мін’юст (відео)

21:17 10 жовтня 2014 р.


Фото: varjag-2007.livejournal.com

Міністр юстиції Павло Петренко пояснив у п'ятницю: «Під безумовну люстрацію підлягають чиновники, які своїми діями або рішеннями підтримували сепаратистів і терористів, та особи, які обіймали керівні посади в комуністичній партії і в комсомольській організації».

Міністр юстиції України Павло Петренко пояснив, кого стосуватиметься люстрація. Він повідомив, що цих посадовців буде звільнено впродовж 10 днів з моменту набуття чинності і публікації закону.

Павло Петренко заявив, що люстрації і звільненню з держапарату підлягають особи, які займали найвищі керівні посади за часів режиму Януковича. Це люди, які обіймали посади міністрів, перших заступників міністрів, керівників силових структур, служби безпеки, генеральної прокуратури, губернатори, і вони перебували на цих посадах більше року сукупно в період з 2010 по 2014 рік.

«Такі особи підлягають під так звану трудову люстрацію, і вони повинні бути звільнені з держапарату протягом 10 днів з моменту набуття чинності і публікації закону», – сказав міністр юстиції. Він додав, що цей закон стосуватиметься і тих, хто віддавав злочинні накази під час Революції Гідності.

«Під люстрацію підлягають всі судді, прокурори, слідчі, які під час Революції Гідності приймали рішення, фальшували кримінальні справи, притягували до відповідальності наших громадян. Під безумовну люстрацію підлягають чиновники, які своїми діями або рішеннями підтримували сепаратистів і терористів, та особи, які обіймали керівні посади в комуністичній партії і в комсомольській організації», – пояснив Петренко, повідомлення якого передає сьогодні, 10 жовтня, «Телеканал новин «24».

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу