Колишні комсомольці вже не обійматимуть керівні посади держапарату, – Мін’юст (відео)

21:17 10 жовтня 2014 р.


Фото: varjag-2007.livejournal.com

Міністр юстиції Павло Петренко пояснив у п'ятницю: «Під безумовну люстрацію підлягають чиновники, які своїми діями або рішеннями підтримували сепаратистів і терористів, та особи, які обіймали керівні посади в комуністичній партії і в комсомольській організації».

Міністр юстиції України Павло Петренко пояснив, кого стосуватиметься люстрація. Він повідомив, що цих посадовців буде звільнено впродовж 10 днів з моменту набуття чинності і публікації закону.

Павло Петренко заявив, що люстрації і звільненню з держапарату підлягають особи, які займали найвищі керівні посади за часів режиму Януковича. Це люди, які обіймали посади міністрів, перших заступників міністрів, керівників силових структур, служби безпеки, генеральної прокуратури, губернатори, і вони перебували на цих посадах більше року сукупно в період з 2010 по 2014 рік.

«Такі особи підлягають під так звану трудову люстрацію, і вони повинні бути звільнені з держапарату протягом 10 днів з моменту набуття чинності і публікації закону», – сказав міністр юстиції. Він додав, що цей закон стосуватиметься і тих, хто віддавав злочинні накази під час Революції Гідності.

«Під люстрацію підлягають всі судді, прокурори, слідчі, які під час Революції Гідності приймали рішення, фальшували кримінальні справи, притягували до відповідальності наших громадян. Під безумовну люстрацію підлягають чиновники, які своїми діями або рішеннями підтримували сепаратистів і терористів, та особи, які обіймали керівні посади в комуністичній партії і в комсомольській організації», – пояснив Петренко, повідомлення якого передає сьогодні, 10 жовтня, «Телеканал новин «24».

dailylviv.com

До теми

15:32 30 вересня 2020 р.

У Яворівській РДА - новий голова

Сьогодні, 30 вересня, у Яворівській районній державній адміністрації відбулось офіційне представлення нового керівника району. Новим очільником став Юрій Шпак.

Рубрика: Політика

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу