«Харківські сепаратисти» засвідчили, що вони не місцеві – сплутали адмінбудівлю з театром

14:18 7 квітня 2014 р.


Фото: 5 канал

Агресивні молодики вимагали в понеділок під театром опери й балету, щоб звідти до них вийшов міський голова, інакше погрожували штурмувати споруду.

«5 канал» інформує сьогодні, 7 квітня: «Сепаратисти спробували штурмувати Харківський театр опери і балету, сплутавши його з ОДА, – повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на очевидців». Як повідомляють з місця подій очевидці, «активісти», представившись «харків’янами» вимагали, щоб до них вийшов міський голова інакше погрожували штурмом.

За останніми повідомленнями, в Харківській ОДА відбувались перемовини зі сепаратистами за участю Геннадія Кернеса. Державний прапор України повернули у Харкові на будівлю облдержадміністрації замість встановлених раніше прапорів Росії і стягу з гербом міста. У приміщенні залишаються близько сотні промосковських активістів, які захопили будівлю, а також кілька десятків міліціонерів.

Як повідомляв «ЩЛ», будівлю Донецької ОДА також захопили не донеччани – редактор «Новостей Донбасса» Олексій Мацука заявив у понеділок: «Вони погано орієнтувалися в тому, де знаходяться в місті ключові адміністративні будівлі та інші стратегічні об’єкти».

dailylviv.com

До теми

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу