Керувати Генпрокуратурою буде львів’янин Олег Махніцький

19:24 22 лютого 2014 р.


Фото: Espreso.tv

Верховна Рада призначила в суботу цього народного депутата від ВО «Свобода» (на фото) уповноваженим здійснювати контроль за діяльністю ГПУ.

Як повідомляє кореспондент «Еспресо.TV», «за» постанову про його празначення уповноваженим Верховної ради з питань контролю за діяльністю Генеральної прокуратури України проголосували 296 народних депутатів, а чинності вона набрала з моменту прийняття. Натомість «zz.te.ua» інформує, що Олег Ігорович Махніцький, який народився 15 березня 1970 року у Львові й закінчив у ньому середню школу № 22 та юридичний факультет державного університету імені Івана Франка, свою трудову діяльність розпочав на виробничому швейному об’єднання «Маяк» у рідному місті.

Згодом працював у ньому організатором туристичних подорожей на виробничо-творчому об’єднанні «Краєзнавець», помічником прокурора Франківського району, слідчим прокуратури у ньому ж і в обласній, юристом на ПП «Агентство безпеки «Скорпіон» та адвокатом. А обирався спершу депутатом Львівської міської ради від ВО «Свобода», а 2012 року – народним депутатом України – за списком Всеукраїнського об'єднання «Свобода» під номером 21 – та першим заступником голови Комітету Верховної Ради з питань верховенства права та правосуддя

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу