Керівник АП прогнозує: «Ситуація в Слов'янську буде локалізована і стабілізована в найближчі дні»

15:42 30 квітня 2014 р.


Фото: AFP

Про це заявив у середу в.о. голови Адміністрації Президента Сергій Пашинський, який, утім, додав: «Єдине, що зупиняє, – велика кількість заручників. У нас немає сумніву, що терористи будуть використовувати цивільне населення».

Виконувач обов’язків голови Адміністрації Президента України Сергій Пашинський заявив сьогодні, 30 квітня, журналістам: «Я думаю, що ситуація в Слов'янську в найближчі дні буде локалізована і стабілізована».

Однак він же додав при цьому: «Єдине, що зупиняє, – велика кількість заручників. У нас немає сумніву, що терористи будуть використовувати цивільне населення».

Окрім того, за його словами, існує загроза вторгнення з боку Росії. Проте Сергій Пашинський запевнив: «Але це не зупинить продовження антитерористичної операції».

Про це повідомляє сьогодні, 30 квітня, «РБК-Україна». Як інформував, натомість, «Щоденний Львів», виконувач обов’язків Глави держави Олександр Турчинов заявив сьогодні, 30 квітня, на нараді з головами обласних державних адміністрацій, що силовими методами ситуацію на сході придушити не вдасться, бо, за умови значного скупчення людей, вони є неефективними.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу