Кандидати-опоненти від «Громадянської позиції» і «Самопомочі» не бачать різниці в програмах своїх партій

17:18 30 вересня 2014 р.


Фото: ostroh.rv.ua

Між політичними партіями «Громадянська позиція» (Анатолій Гриценко) та «Самопоміч» (Андрій Садовий) немає ніяких відмінностей. До такої думки дійшли під час прес-конференції-бліц-дебатів у Прес-клубі кандидати в народні депутати від цих партій Тарас Стецьків та Олексій Скрипник.

- Ідеологічні відмінності зараз не грають ролі в українському суспільстві. І важко зараз сказати, чим ідеологічно «Громадянська позиція» відрізняється від "Самопомочі". Швидше за все йдеться про відмінність в політичних поглядах. Анатолій Гриценко позиціонує себе як політик, який наголошує на питаннях безпеки, на антикорупційної діяльності. Андрій Садовий позиціонує себе як людина, яка добре знає місцеве самоврядування і розуміється на децентралізації  влади, - каже Тарас Стецьків.

З ним погоджується його політичний опонент Олексій Скрипник.
- Тут більше подібностей, ніж відмінностей. Зараз всі сповідують економічний популізм. Це є основа всіх програм усіх партій. Усі хочуть сподобатися всім виборцям. А мало хто говорить достатньо жорсткі речі, - каже Скрипник.

На його думку, найбільша проблема зараз – це економічна агресія. Звісно, військова також важлива, бо зараз йде війна. Але за стільки років не спромоглися вирішити питання газу, не змогли вирішити  питання диверсифікації економіки і є узалежненими від Росії.

- Ми, ніби, підписали договір з Євросоюзом. Але Росія нас фактично туди не пускає, мотивуючи тим, що в нас - $50 млрд товарообміну з Росією, тому, мовляв, ми нічого зробити не зможемо. Це більше нас ставить на коліна, ніж військовий стан, - каже Скрипник.

Щодо військових питань, то він цілком солідарний з позицією Анатолія Гриценка - зараз іде війна і,  ми маємо визнати, що йдуть бойові дії, що є райони, в яких треба запровадити військовий стан, що треба говорити правду, що той закон, який підписав Порошенко, фактично, ставить нас додатково на коліна.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:32 23 лютого 2021 р.

У Львові - масова акція на підтримку Стерненка

У Львові на площі Ринок зібралися люди на підтримку екслідера одеського "Правого сектору" Сергія Стерненка, якого 23 лютого засудили до 7 років і 3 місяців ув’язнення.

Рубрика: Політика

18:20 23 лютого 2021 р.

Українська Гельсінська спілка з прав людини вважає вирок Стерненку політично вмотивованим

23 лютого Приморський суд Одеси визнав громадського активіста Сергія Стерненка винним у справі про викрадення. Його засудили загалом до семи років ув’язнення і трьох місяців та конфіскації половини наявного майна за обвинуваченням у розбої.

Рубрика: Політика

17:52 23 лютого 2021 р.

Депутати Львівщини звернулися на захист одесита Стерненка

Львівська обласна рада сьогодні, 23 лютого, ухвалила зверення до Президента України, Генерального прокурора України, Верховної Ради України та Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини щодо обвинувального вироку у справі одеського активіста та блогера Сергія Стерненка.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу