Кандидата в нардепи Оксану Мачеус кладуть на лопатки, і вона здається перед тим, хто захищає Україну

17:19 8 жовтня 2014 р.

Ця фраза прозвучала під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 1117, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), від неї самої.

Понад те, Оксана Мачеус сказала, що не відмовиться від посади радника-помічника при тому депутатові, який переможе. Під час дебатів вона запропонувала свої послуги опоненту в окрузі Роману Семчишину.
- Хочеться зробити країну більш духовною, більш українською. Дуже мене турбує розвиток української культури. Ось в цій галузі я би хотіла працювати, - каже вона.
На її думку, наше законодавство має спиратися на закони Божі. Тому варто розробити таке законодавство, де би люди всіх національностей та віросповідань могли реалізувати свої права.
- Найбільша наша проблема це – оліхгархат, паханат, каганат. У нас боротьба за депутатство стає тим, що люди йдуть туди, щоби збагачуватися. Не можна, щоби до влади приходили люди з великими капіталами, набитими  кишенями, бо вони знову захоплять струмок, гідроелектростанцію, якийсь вітряк, який належать всьому народу, - каже самовисуванець в нардепи.
Крім того, вона зізналася, що на попередніх виборах голосувала за ВО «Свобода», а зараз є симпатиком «Правого сектору».
Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу