Кандидата в нардепи Оксану Мачеус кладуть на лопатки, і вона здається перед тим, хто захищає Україну

17:19 8 жовтня 2014 р.

Ця фраза прозвучала під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 1117, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), від неї самої.

Понад те, Оксана Мачеус сказала, що не відмовиться від посади радника-помічника при тому депутатові, який переможе. Під час дебатів вона запропонувала свої послуги опоненту в окрузі Роману Семчишину.
- Хочеться зробити країну більш духовною, більш українською. Дуже мене турбує розвиток української культури. Ось в цій галузі я би хотіла працювати, - каже вона.
На її думку, наше законодавство має спиратися на закони Божі. Тому варто розробити таке законодавство, де би люди всіх національностей та віросповідань могли реалізувати свої права.
- Найбільша наша проблема це – оліхгархат, паханат, каганат. У нас боротьба за депутатство стає тим, що люди йдуть туди, щоби збагачуватися. Не можна, щоби до влади приходили люди з великими капіталами, набитими  кишенями, бо вони знову захоплять струмок, гідроелектростанцію, якийсь вітряк, який належать всьому народу, - каже самовисуванець в нардепи.
Крім того, вона зізналася, що на попередніх виборах голосувала за ВО «Свобода», а зараз є симпатиком «Правого сектору».
Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу