Кандидат від «Батьківщини» розкритикував Турчинова-перекінчика

13:49 9 жовтня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

«З 1991 року я був обраний депутатом першого демократичного скликання і я був членом комуністичної партії.» Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 116, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), повідомив кандидат від політичної партії ВО «Батьківщина» Володимир Оверко.

За його словами, він одним із перших вийшов з комуністичної партії і вже 12 років очолює осередок у Шевченківському районі партії «Батьківщина».

У своїх передвиборчій програмі кандидат в нардепи Оверко наполягає, що 26 жовтня, паралельно з парламентськими виборами, треба провести референдум зі вступу України до НАТО. Це не його особиста програма, а партійна.

- На сьогодні ми знаємо, що більшість народу хоче саме вступу нашої держави в НАТО. Сьогодні ми знаємо, що агресор є надзвичайно сильний. Це – Росія, Путін. Але разом з тим ми знаємо, що українці на багатьох підприємствах випускають комплектуючі для російської армії, яка воює з нами. Ми хочемо щось від Європи, а самі допомагаємо Росії, - зауважив він.
Як освітянин, Володимир Оверко дуже занепокоєний тим, що на розгляд Верховної Ради подано законопроект від Кабміну, яким значно погіршують умови праці для освітян, знімаються низку гарантованих надбавок, збільшують навантаження на вчителів.

- Ніколи не можна економити на зарплаті вчителя. Бідний вчитель не виховає нормальне суспільство, в якому ми хочемо жити. Цей законопроект недоцільний. Це призведе до того, що сільські школи закриються. А це означає, що село загине.  На жаль, у ВР більше чують міністра фінансів, а не міністра освіти, - вважає кандидат до парламенту.

Не оминув він увагою і те, що більшість керівників партії, в якій він працює багато років, переметнулися до іншої партії.

- Колись був такий анекдот, який завершується словами: «Боже, як же то треба любити гроші!». Ну що ми зробимо з нашими людьми, які дійсно люблять владу, що приносить фінансові дивіденди. Це – друга людина в партії «Батьківщина», - Турчинов, - так оцінив дії свого колишнього керівництва вірний «батьківщинівець».


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу