Канада передасть Україні 43 ракети AIM-9

08:40 26 травня 2023 р.

Фото до новини

Це допоможе Україні захистити своє небо перед обличчям постійних російських атак.

Під час дванадцятого засідання Контактної групи з питань оборони України Аніна Ананд оголосила, що Канада передає Україні 43 ракети AIM-9 з арсеналу CAF, і зазначила, що ця передача допоможе Україні захистити своє небо перед обличчям постійних російських атак.

Аніна Ананд оголосила, що Канада розширює свою присутність у Польщі в рамках операції UNIFIER. Відтак, п’ять додаткових медичних інструкторів Збройних сил Канади будуть скеровані до Польщі на додаток до семи військовослужбовців ЗС Канади, які вже беруть участь у програмі підготовки військовослужбовців Збройних сил України з удосконалення медичних навичок.

Міністр оборони Канади також зазначила, що в рамках операції UNIFIER Збройні сили Канади та Національні збройні сили Латвії 15 травня розпочали спільну підготовку молодшого офіцерського складу Збройних сил України з розвитку лідерських якостей.

З початку операції UNIFIER у 2015 році CAF підготував понад 36 000 військовослужбовців Сил безпеки України з тактики ведення бою та передових військових навичок, з яких понад 2400 пройшли підготовку з моменту повномасштабного вторгнення в Україну в лютому 2022 року. 

Нічна атака тривала сім годин: Росія випустила по Україні 17 ракет і 31 дрон

Влітку зі Швеції прибудуть САУ та бронемашини з екіпажами

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини