Операцію «Unifier» очолив новий командир з Канади

19:03 10 жовтня 2019 р.

  • 0

Сьогодні, 10 жовтня, до Національної академії сухопутних військ у Львові завітав підполковник Збройних сил Канади Джеффрі Туп, якого призначено новим командиром операції «Unifier».

На початку зустрічі з керівним складом навчального закладу начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук подякував підполковнику Фредеріку Коте, який завершує свою діяльність як командир операції «Unifier», та його військовослужбовцям за якісну роботу, проведену у сфері підготовки військовослужбовців Українського війська.

Cторони підбили підсумки діяльності попередньої ротації канадського контингенту, обговорили подальші кроки розвитку співпраці в рамках тренувальної місії та шляхи удосконалення підготовки українських військовослужбовців.

Операція «Unifier» – тренувальна місія Збройних сил Канади, яка здійснює підготовку підрозділів Збройних Сил України, триває з вересня 2015 року. Про це повідомила пресслужба Національної академії сухопутних військ. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:20 1 квітня 2020 р.

Без маски у Львові вхід всюди заборонено

Міський голова Львова сьогодні мав онлайн-зустріч з керівниками великих торгових мереж, де обговорювали нагальність втілення змін до правил відвідування торгових закладів.

Рубрика: Ситуації

20:12 1 квітня 2020 р.

Десять заповідей влади для мешканців Львова на час карантину

Сьогодні, 1 квітня, у Львові відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення дозволити діяльність оптикам, магазинам з продажу медичних виробів, сервісним центрам з ремонту комп’ютерів, сервісним центрам мобільних операторів, що надають послуги мобільного зв’язку, майстерням з ремонту велосипедів, пунктам прокату велосипедів.

Рубрика: Ситуації

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу