Кабмін дав міліції права як при надзвичайному стані

19:32 22 січня 2014 р.


Фото: pravda.com.ua

Уряд прийняв постанову про «Порядок проведення додаткових заходів безпеки громадян» №12 від 22 січня за підписом прем'єра Азарова, який визначає механізм проведення органами внутрішніх справ «додаткових заходів, пов'язаних із забезпеченням прав і свобод людини і громадянина та нормального функціонування органів державної влади України».

"2. Органи внутрішніх справ у разі наявності інформації про можливі порушення громадського порядку, загрози вчинення екстремістських дій, порушення законодавства при проведенні зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій проводять такі додаткові заходи з метою забезпечення прав і свобод людини і громадянина та нормального функціонування органів державної влади України: тимчасове обмеження руху транспортних засобів на вулицях, дорогах, об'єктах (територіях); тимчасове обмеження доступу громадян на окремі ділянки місцевості та об'єкти", - йдеться в тексті.

По третє, як наголошується, додаткові заходи "не поширюються на жителів, працівників установ, підприємств, установ і організацій, службові транспортні засоби, транспортні засоби спеціалізованого та спеціального призначення і т.д.

"4. Додаткові заходи проводяться і припиняються за рішенням відповідного керівника органу внутрішніх справ.

5. Інформація про проведення додаткових заходів доводиться до відома населення", - резюмується в документі, опублікованому на сайті уряду.

Документ фактично дав міліції права як при надзвичайному стані, повідомляє ЛІГА.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу