Із Верховної Ради вивели 30 озброєних автоматами бійців внутрішніх військ (відео)

11:00 21 лютого 2014 р.


Фото: Володимир Ар'єв

Про це заявив у п’ятницю віце-спікер Руслан Кошулинський.

Лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк повідомив з трибуни Верховної Ради: «Щойно в парламенті були кілька десятків озброєних автоматичною зброєю працівників внутрішніх військ. Всіх їх ми вивели».

Своєю чергою, віце-спікер Руслан Кошулинський запевнив: «Всі виведені. Ми з'ясовуємо, хто дав команду і чому вони з'явилися у парламенті».

Інформуючи про це, «Українська правда» додає, що й під Верховною Радою – велика кількість бійців Внутрішніх військ. Автобуси силовиків розташовані вздовж вулиці Грушевського, силовики зі щитами в кілька поруч зміцнюють «тил» вулиці з боку парламенту.

Деякі з них - з жовтими пов'язками на рукавах, інші - з білими. На питання журналістів, що значать білі пов'язки, вони відповідають жартома: «З білими більш досвідчені».

Про озброєних автоматами бійців внутрішніх військ в Раді заявила нардеп Леся Оробець, яка продемонструвала журналістам відео, яке це підтверджує. А на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» вона написала також: «Мені достеменно відомо, що снайпери досі на Інститутській. Їх бачила наша розвідка. З СВД, наводчиками, в повній бойовій готовності».


Відео: Оксана Денисова

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу