Іноземці вчать військових на Яворівському полігоні методом «пряника»

19:45 2 березня 2016 р.

Фото до новини

Канадські сержанти, які навчають українських сержантів в рамках канадської програми «UNIFIER. Підготовка молодшого командного складу (сержанти, солдати)», дуже часто хвалять підопічних за різні, навіть найменші успіхи. Такого в українській армії дотепер не було.

Про це журналістам, які взяли участь сьогодні, 2 березня, у прес-турі до Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон), що був організований Львівським прес-клубом спільно з Регіональним медіа-центром Міноборони України (м. Львів), рзповв прапорщик Збройних сил України Володимир Савонік, який завершує 16-денний курс навчання.

- У нас в армії так: рубанув, сказав – зробили. У них набагато м’якше. Він приходить, розказує все за темою, яка запланована саме на цей день, - каже Володимир Савонік.

Мабуть це і є така головна відмінність у навчанні канадських та українських сержантів. Адже нічого нового, чого би українські військові не знали чи не бачили, на курсах не дають. Тим більше, що всі слухачі курсів  вже пройшли жорна зони АТО.

- Ми це все знали, проходили. А вони краще це пояснюють, зрозуміліше, - каже він.
За його словами, зараз він складає останній іспит з техніки безпеки.

- Зараз я буду проводити з бійцями практичне заняття з заходів техніки безпеки – як правильно поводитися зі зброєю перед стрільбищами, а також після них, - каже він.

Про тих, хто не зумів дати собі раду з навчанням, каже так:
- Практично, у тих людей не лежить душа до армії. То треба мати бажання служити, - вважає Володимир Савонік.

Він перебував у зоні АТО з першого дня війни і до закінчення минулого року, служив у Донецькій та Луганській областях. А зараз працює інструктором на Яворівському полігоні.Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів