Європейські ліві розвідають Україну

20:50 10 лютого 2014 р.

Делегацію очолює польський євродепутат Боґуслав Ліберадзький. Разом з європолітиками до України вирушила також кандидатка до Європарламенту, діячка польського шоу-бізнесу українського походження Вероніка Марчук (на фото).

У понеділок делегація політиків, котрі представляють ліві фракції Європарламенту, вирушила до України. Головою місії є поляк Боґуслав Ліберадзький. Депутати планують зустрітися з Арсенієм Яценюком, Віталієм Кличком, а також представниками президента Януковича та колишнього прем'єра Азарова.

За словами Ліберадзького, Партія європейських соціалістів, яка має другу найбільшу фракцію у Європарламенті, хоче мати безпосереднє враження про події у Києві. На його думку, протягом найближчих двох тижнів, під час тривання олімпіади у Сочі, ситуація в Україні буде відносно спокійною, і треба використати цю нагоду аби "запитувати, розмовляти та слухати".

Серед членів делегації є також представники Франції, Німеччини та Чехії. Разом з європолітиками до України вирушила також кандидатка до Європарламенту, діячка польського шоу-бізнесу українського походження Вероніка Марчук.

Про це повідомляє Польське радіо.


dailylviv.com

До теми

11:49 28 січня 2021 р.

28 березня відбудуться вибори депутатів Лопатинської селищної ради

Лопатинська селищна територіальна виборча комісія Червоноградського району своєю постановою призначила на неділю, 28 березня, проміжні вибори депутатів до Лопатинської селищної ради у двох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу