Європарламент засудив російський злочин на Каховській ГЕС

19:30 14 червня 2023 р.

Фото до новини

Депутати Європейського парламенту рішуче засудили підрив греблі Каховської ГЕС і назвали ці дії воєнним злочином Росії, який матиме наслідки.

Про це йдеться у повідомленні Європарламенту за підсумками пленарного засідання у Страсбурзі, в ході якого європейські політики розглядали процес підготовки до наступної зустрічі Європейської ради, що має відбутися наприкінці червня у Брюсселі, пише Dailylviv.com.

«Депутати засудили руйнування греблі в українській Новій Каховці, останній скоєний Росією воєнний злочин, що має отримати наслідки. Вони закликали ЄС продовжувати потужну підтримку України, запровадити нові санкції проти Росії та спрямувати мільярди заморожених фінансових активів російських олігархів на відбудову України», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, ще одним ключовим очікуванням членів Європарламенту від майбутньої зустрічі глав держав та урядів ЄС є погодження спільної позиції щодо оновленого Міграційного пакту ЄС, який має сприяти кращому поводженню із біженцями та зміцнити зовнішні кордони Євросоюзу. Серед інших тем, що розглядатимуться під час саміту ЄС, – «зелена» та цифрова трансформація європейської економіки, ухвалення поправок до багаторічного бюджету ЄС та необхідність реформування промислового потенціалу Європи.

Естонія надасть Україні обладнання для ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС

Швидкі тести на холеру: на півдні розгорнули інфекційні хаби

На півдні України 584 тисячі гектарів земель втратили зрошування

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів