Євросоюз відмовився змінювати на вимогу Путіна угоду про асоціацію з Україною

15:22 26 вересня 2014 р.


Фото: dt.ua

Речниця Єврокомісії Піа Хансен заявила у п'ятницю: «З позиції Європейського Союзу ми не вбачаємо жодних змін до Угоди. Щодо України, вона є вільною і суверенною, щоб робити вибір відповідно до своїх інтересів у зовнішніх відносинах».

У Євросоюзі наголошують, що не мають намірів вносити зміни до Угоди про асоціацію з Україною. Про це заявила у п'ятницю речниця Єврокомісії Піа Хансен.

«З позиції Європейського Союзу ми не вбачаємо (необхідність внесення. – Ред.) жодних змін до Угоди. Щодо України, вона є вільною і суверенною, щоб робити вибір відповідно до своїх інтересів у зовнішніх відносинах», – наголосила вона.

Піа Хансен нагадала, що Угода про асоціацію Україна-ЄС є двосторонньою, і лише учасники цих міжнародних домовленостей повинні вирішувати, чи вносити до документа зміни у майбутньому. Про це повідомив сьогодні, 26 вересня, власний кореспондент агенції «Укрінформ» у Брюсселі.

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу