ЄС наполягає: без двох законів і Тимошенко асоціації не буде

19:42 13 листопада 2013 р.


Фото: intv.ua

Такий висновок можна зробити зі слів речника Єврокомісара з політики сусідства Штефана Фюле – Пітера Стано – на брифінгу у середу.

Як повідомляє сьогодні, 13 листопада, «Українська правда», для того, щоб угода про асоціацію з ЄС була підписана, Верховна Рада повинна обмежений термін ухвалити три «євроінтеграційні» закони. Такий висновок можна зробити зі слів Пітера Стано – речника Єврокомісара з політики сусідства Штефана Фюле – на брифінгу у середу:

«Ми очікуємо від України результатів у трьох важливих питаннях: вибіркове правосуддя, виборче законодавство та реформи, закладені у порядок денний асоціації. Ви знаєте, що останнього тижня парламент підтримав в першому читанні проекти про прокуратуру та зміни до виборчого законодавства. Це одна річ.

Але цей прогрес має бути консолідований негайним ухваленням цих законів у другому читанні. І ми сподіваємося, що ці два закони будуть ухвалені без затримки, бо часу мало. І ще щодо питання Тимошенко. Мають бути зроблені рішучі дії для розв’язання цього питання, в якому звіт місії Кокс-Кваснєвського відіграватиме надзвичайне значення». 

Як повідомляв «Щоденний Львів», законопроекти щодо Тимошенко направлені на доопрацювання«регіонали» зривають усі терміни вирішення питання «Тимошенко».

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу