Йде вітчизняна війна України з агресором Росією, – російський військовий

10:42 5 жовтня 2014 р.


Фото: Radiosvoboda.org

«Зараз йде війна. Ви це чудово розумієте, ми це чудово розуміємо. І треба, щоби ваш уряд не уникав називати це своїми іменами. Скажіть правду на офіційному рівні. Введіть військовий стан і скажіть: на нас напала Росія».

До цього закликав під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і  Санкт-Петербургом на тему «Як зупинити війну Росії проти України?», який відбувся в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) росіянин, кадровий військовий, майор у відставці Алєксандр Расторгуєв.

«Я особисто спостерігав за українським Майданом з грудня минулого року. Я бачив вашу силу волі. І був вражений волелюбством українського народу. Я зрозумів вашу свободу і вашу силу», - каже санкт-петербуржець.
За його словами, російське телебачення взагалі такого не показує. Активний прошарок російського суспільства розуміє, що йде війна, але більшість про це нічого не знає.

«Ми намагаємося це довести до наших громадян: йде вітчизняна війна України з агресором Росією, і мені соромно, що моя країна, Росія, веде цю війну», - каже Алєксандр Расторгуєв.
Його співвітчизник Андрєй Смірнов вважає, що першочергове завдання України – перемогти Росію. Але поодинці нам не дати ради.
- Ви не зможете перемогти Росію самі, у вас не вистачить сил на це. Тому що  Росія надто велика, надто зухвала, надто озброєна. Тому вам обов’язково потрібна підтримка сильних країн, - вважає незалежний російський журналіст Андрєй Смірнов.
А переможеній Росії потім не залишиться нічого іншого, як перетворитися з часом на цивілізовану країну, каже журналіст.  

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу