Йде вітчизняна війна України з агресором Росією, – російський військовий

10:42 5 жовтня 2014 р.


Фото: Radiosvoboda.org

«Зараз йде війна. Ви це чудово розумієте, ми це чудово розуміємо. І треба, щоби ваш уряд не уникав називати це своїми іменами. Скажіть правду на офіційному рівні. Введіть військовий стан і скажіть: на нас напала Росія».

До цього закликав під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і  Санкт-Петербургом на тему «Як зупинити війну Росії проти України?», який відбувся в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) росіянин, кадровий військовий, майор у відставці Алєксандр Расторгуєв.

«Я особисто спостерігав за українським Майданом з грудня минулого року. Я бачив вашу силу волі. І був вражений волелюбством українського народу. Я зрозумів вашу свободу і вашу силу», - каже санкт-петербуржець.
За його словами, російське телебачення взагалі такого не показує. Активний прошарок російського суспільства розуміє, що йде війна, але більшість про це нічого не знає.

«Ми намагаємося це довести до наших громадян: йде вітчизняна війна України з агресором Росією, і мені соромно, що моя країна, Росія, веде цю війну», - каже Алєксандр Расторгуєв.
Його співвітчизник Андрєй Смірнов вважає, що першочергове завдання України – перемогти Росію. Але поодинці нам не дати ради.
- Ви не зможете перемогти Росію самі, у вас не вистачить сил на це. Тому що  Росія надто велика, надто зухвала, надто озброєна. Тому вам обов’язково потрібна підтримка сильних країн, - вважає незалежний російський журналіст Андрєй Смірнов.
А переможеній Росії потім не залишиться нічого іншого, як перетворитися з часом на цивілізовану країну, каже журналіст.  

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу