Громади Львівщини – лідери з мобілізації отримають фінансову підтримку на інфраструктурні проекти

20:15 10 вересня 2015 р.


Фото: economics.unian.ua

Вісім сільських рад Львівської області, котрі впродовж шести хвиль мобілізації найкраще поповнили ряди Збройних Сил України, матимуть змогу реалізувати найактуальніші соціальні та інфраструктурні проекти.

Зокрема, завдяки фінансовій підтримці місцеві громади зможуть влаштувати вуличне освітлення в межах свої населених пунктів, а також здійснити поточний ремонт закладів культури та освіти. Відповідну програму p підтримки розвитку інфраструктури населених пунктів, які перевиконали мобілізаційні завдання, Львівська облдержадміністрація ініціюватиме для прийняття на сесії обласної ради. Про це 10 вересня розповіла заступник голови ОДА Ірина Гримак. Про це інформує прес-слуєжба ЛОДА.

"Ми ініціюємо прийняття обласної програми, щоб віддячити громадам, в яких люди свідомо, з почуттям відповідальності йдуть захищати Україну. Найпатріотичніші сільські ради зможуть отримати певний ресурс з обласного бюджету та профінансувати ті проекти, які є найактуальнішими. Серед них – встановлення вуличного освітлення у населених пунктах, заміна вікон у школах та дитсадках, поточний ремонт соціальних закладів та інше", - наголосила Ірина Гримак.
За словами заступниці керівника Львівщини, усі вісім громад вже фактично визначились та подали свої потреби щодо об'єктів інфраструктури та соціальної сфери. "На сьогодні більшість сіл потребують встановлення вуличного освітлення. Окрім цього, також просять допомогти із ремонтом шкіл та місцевих доріг. Відповідні проекти власне й будуть відображені у програмі, котру ми пропонуватимемо прийняти обласній раді", - додала Ірина Гримак.

Нагадаємо, У Львівській області вісім сільських рад перевиконали мобілізаційні завдання впродовж шести хвиль мобілізації. Зокрема, Станіславчицька сільська рада Бродівського району, Тучапська сільська рада Городоцького району, Купич-Волявська сільська рада Жовківського району, Зубівмостівська та Убинівська сільська рада Кам'янко-Бузького району, Синьківська та Тетевчицька сільська рада Радехівського району, Сянківська сільська рада Турківського району Львівщини.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу