Громада Львівщини підтримала вимоги Євромайдану

16:21 13 грудня 2013 р.


Фото: galinfo.com.ua

Зокрема – про відставку уряду, притягнення до відповідальності тих, хто віддавали й виконували злочинні накази, звільнення затриманих ними й закриття кримінальних справ проти мітингувальників.

Сьогодні, 13 грудня, зі сцени львівського Євромайдану було заявлено, що його оргкомітет і регіональний Штаб національного спротиву схвалили вимоги київського Євромайдану до влади, виконання яких є необхідною умовою для проведення переговорів. Відтак, жителі Львівщини вимагають звільнення затриманих під час акцій протесту на майданах та закриття кримінальних справ, порушених проти цих осіб; негайного притягнення до відповідальності осіб, які віддавали та виконували злочинні накази застосовувати силу проти учасників акцій протесту; негайної відставки Миколи Азарова та Кабінету Міністрів України, а також притягнення до кримінальної відповідальності міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Про це повідомляє в п’ятницю прес-служба обласної ради.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу