ГПУ перевіряє застереження громади Львівщини стосовно її прокурора

16:09 12 березня 2014 р.


Фото: tsn.ua

Для цього залучені фахівців підрозділу внутрішньої безпеки.

У сьогоднішньому повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури «ГПУ вирішила переглянути рішення про призначення прокурором Львівської області Гураля» мовиться:

«За зверненням голови Львівської ОДА Ірини Сех Генпрокуратура розпочала перевірку

Генеральна прокуратура України розпочала перевірку щодо обставин, викладених у зверненні голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех.

У своєму зверненні голова Львівської ОДА наголошує, що призначення Володимира Гураля на посаду прокурора Львівщини викликало невдоволення й спротив громадськості, які ґрунтуються на негативній суспільній оцінці попередньої діяльності посадовця.

З огляду на неоднозначне сприйняття громадою нового прокурора Львівської області, великий суспільний резонанс довкола цього кадрового рішення, І. Сех звернулася до виконувача обов’язків Генерального прокурора України з проханням переглянути наказ про призначення В. Гураля на вказану посаду.

Генеральна прокуратура України із залученням фахівців підрозділу внутрішньої безпеки розпочала ретельну перевірку обставин, викладених у зазначеному зверненні.

За її результатами керівництвом Генпрокуратури буде прийнято законне рішення.

У разі потреби будуть застосовані відповідні заходи реагування.

Прес-служба Генеральної прокуратури України».

Натомість «ТСН.ua» інформує в середу в повідомленні «На Львівщині «Правий сектор» вимагає звільнити новопризначеного прокурора»:

«Представники «Правого сектору» та афганці на Львівщині вимагають звільнення новопризначеного прокурора Володимира Гураля. Кілька десятків чоловіків зайшли в приміщення прокуратури, безперешкодно потрапили до кабінету прокурора.

Зазирнули навіть у шафу, однак там теж нікого не знайшли. «Правий сектор» пообіцяв приходити до Гераля щодня аж допоки він добровільно не піде з посади.

Активісти кажуть: нинішній прокурор Львівщини – близький друг екс- генпрокурора Віктора Пшонки. Нагадаємо,  через незгоду із призначенням головою райадміністрації 26-річного свободівця місцева самооборона заблокувала адмінбудівлю у Бердичеві».

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу