Головний терорист на Луганщині погрожує перетворити її на випалену землю (відео)

22:58 4 червня 2014 р.


Фото: alexabarboss.blogspot.com

Про це керівник терористичного угруповання «ЛНР» Валерій Болотов заявив у середу на своїй прес-конференції.

Телеканал «Еспресо.TV» інформує сьогодні, 4 червня, в повідомленні «Болотов погрожує перетворити Луганщину на випалену землю, – заява»:

«Так званий керівник самопроголошеної ЛНР Валерій Болотов хоче перетворити Луганщину на випалену землю – відключити світло, воду, а також знищувати всіх підряд. Про це він заявив на своїй прес-конференції, передає Еспресо.TV.

«Ми повинні зробити випалену землю під ногами цих фашистів. Ми повинні відключити світло, по можливості, воду – все, що стосується життєзабезпечення цих фашистських варварів. Все населення, від мала до велика, закликаю, по можливості, знищувати або повідомляти у військові формування Луганській народної армії. Ми не повинні залишити їм шансу», – заявив Болотов». 

Як інформував «Щоденний Львів», після успішних дій українських силовиків на Донеччині емісари спільноти «Інформаційний Спротив» відзначають різке погіршення морально-психологічного стану терористів з так званої «Луганській народної республіки».


Відео: Andrew Burdinovsky

dailylviv.com

До теми

15:32 30 вересня 2020 р.

У Яворівській РДА - новий голова

Сьогодні, 30 вересня, у Яворівській районній державній адміністрації відбулось офіційне представлення нового керівника району. Новим очільником став Юрій Шпак.

Рубрика: Політика

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу