Головний терорист Донеччини похвалив: «Львів'яни піднялися – молодці»

13:21 19 липня 2015 р.

На цій світлині зафіксовано те, як отримує срібляники один із тих, кого головний терорист Донеччини похвалив – мовляв, «львів'яни піднялися – молодці»

На цій світлині зафіксовано те, як отримує срібляники один із тих, кого головний терорист Донеччини похвалив – мовляв, «львів'яни піднялися – молодці»
Фото: ps-zahid.info

Маріонетка Путіна на сході України запевнив: «Два рази я заповажав «Правий сектор».

Головний терорист самопроголошеної «Донецької народної республіки» Олександр Захарченко все-таки знайшов причини поважати «Правий сектор». Ватажок терористів. Пояснив:

«Львів'яни піднялися – молодці. «Правий сектор» сказав: «Геть Порошенко!»... Два рази я заповажав «Правий сектор»: коли вони побили геїв в Києві та коли спробували прибрати Порошенко». 

Захарченко завершив свої дифірамби фразою: «Ви знаєте, перший раз в житті я зрозумів, що «Правий сектор» – такі ж нормальні мужики».

Утім, водночас, маріонетка Путіна на сході України, прирівняв членів організації до терористів. Про це повідомили сьогодні, 19 липня, на порталі «Преса України», де також нагадали:

«Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош закликав всіх своїх братів по зброї, українських бійців, не виконувати незаконні накази владних «бариг». Про це він заявив на своїй сторінці у соціальній мережі, підкресливши: «Як сказали хлопці з лісу, ніхто не відбере у нас право на останній бій... Закликаю всіх своїх братів по зброї з ВСУ, Добробатів, Нацгвардії, СБУ, МВС, Прикордонної служби не виконувати злочинних наказів владних «бариг». 

Як інформував «ЩЛ», «прихильники автономії Галичини» провели проплачену акцію біля львівського цирку.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу