Головна загроза президентським виборам на Донеччині – безпека, – експерти

15:55 23 травня 2014 р.


Фото: Reuters

Більша частина виборчих дільниць у Донецьку не відкриється.

Про це під час відеомосту між Львовом і Донецьком «Загрози президентським виборам у Львові та Донецьку. Як їх уникнути?» повідомив голова ДОГО ВГО «Комітет виборців України» Сергій Ткаченко.

«Усі ОВК Донецька та Макіївки були під атакою сепаратистів, деморалізовані, викрадена техніка. Станом на вчора лише 25% виборчих комісій отримали виборчі списки. Зараз ОВК намагаються організувати процес», - наголосив Сергій Ткаченко.

Головна загроза президентським виборам на Донеччині, за словами Сергія Ткаченка, - це питання безпеки. «Люди не відчувають себе у безпеці, тому члени ДВК виходять із виборчих комісій», - сказав голова ДОГО «КВУ».

З думкою Сергія Ткаченка погодився доцент кафедри політології історичного факультету ДонНУ, кандидат історичних наук Валентин Кокорський.

«Половина населення Донецької області готова взяти участь у виборах. Але фактор безпеки може бути суттєво стримуючим. Наприклад, батальйон «Донбас», який відновлював проукраїнський порядок, потрапив у засідку сепаратистів. Тому важко прогнозувати, що відбуватиметься у день виборів», - наголосив Валентин Кокорський.

«Центральна влада ухвалює рішення про охорону дільниць, але я жодного разу не спостерігав реалізацію цього рішення на місцях», - зауважив донецький експерт.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:54 30 жовтня 2020 р.

ПЦУ - єдина канонічна православна церква на території України, - Вселенський патріарх Варфоломій

"Ми тимчасово терпимо існування українських ієрархів під Росією (УП МПЦ) не як місцевих правлячих єпископів, а лише як титулярних або тих, що перебувають (мають резиденцію) в Україні", - повідомив Вселенський патріарх Варфоломій.

Рубрика: Політика

19:11 30 жовтня 2020 р.

47 нардепів хочуть приховати незаконне збагачення. Серед них - два Тараси зі Львова: Козак і Батенко

Національне агентство з питань запобігання корупції назвало повний список народних депутатів, які проти електронного декларування свого майна і відповідальності за "помилки".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу