Голова Львівської облдержадміністрації хоче суміщати депутатство з посадою (відео)

12:39 28 березня 2014 р.


Фото: ТСН.ua

Для цього Ірина Сех просить виконувача обов’язків Президента Олександра Турчинова призначити її тимчасово виконуючою обов'язків керівника ОДА.

Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех пояснює, що «не може зрадити своїх виборців, цим ї виправдовує суміщення», а також стверджує: «Я не можу здати свого мандату, я депутат-мажоритарник, на моєму виборчому окрузі виборів не відбудеться, оскільки нема ні грошей, ні часу. І не погодитись мені 2 березня стати головою адміністрації, це було б певною зрадою».

Натомість юристи наполягають, що сидіти на двох стільцях – порушення закону, навіть у статусі тимчасово виконуючої обов'язки. А політолог Олександр Антонюк пояснює заяву Ірини Сех так: «це своєрідне намагання зберегти своє обличчя перед виборцями. Проте ані заява, ані статус тимчасово виконуючого обов'язків голови ОДА не невілює той факт, що Ірина Сех порушує Конституцію, порушує закон про державну службу, як це робила попередня влада». 

Тепер усе в руках Львівської облради. Вона може висловити недовіру нинішній очільниці області. Про це інформує сьогодні, 28 березня, «ТСН.ua».


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу