Голова комітету Держдуми запевняє, що Росія не кине кримчан (відео)

23:53 25 лютого 2014 р.


Фото: svpressa.ru

Він також пообіцяв: «Якщо життя і здоров'я наших співвітчизників опиняться під загрозою, не буду, зі зрозумілих причин поширюватися далі, але думаю, ви розумієте, що ми не залишимося осторонь».

Про це голова комітету Держдуми у справах СНД, євроінтеграції та зв'язків із співвітчизниками Леонід Слуцький заявив сьогодні, 25 лютого, у Сімферополі, де він зустрічався з представниками культурних, громадських і політичних об'єднань Криму. Зокрема Голова комітету Держдуми пообіцяв їм: «Якщо життя і здоров'я наших співвітчизників опиняться під загрозою, не буду, зі зрозумілих причин поширюватися далі, але думаю, ви розумієте, що ми не залишимося осторонь».

Про це інформує у вівторок «Українська правда». Натомість «Інтерфакс-Україна» повідомляє сьогодні, 25 лютого, що на зустрічі з членами Кримського коаліційної ради організацій російських співвітчизників в сімферопольському представництві «Росспівробітництва» Леонід Слуцький запевняв, що Росія знайде засоби, щоб захистити кримчан у зв'язку з непростою політичною ситуацією, що склалася в Україні. Він також заявив:

«Сьогодні ми тут, щоб ще раз підкреслити, що ми завжди були, є і будемо разом з нашими братами, разом з кримчанами. Сьогодні ми хочемо сказати, що в цій ситуації ми не кинемо тих, хто опинився в подібному становищі.

Буквально у найближчі дні ми напрацюємо в Державній Думі ефективний комплекс заходів, який дозволить не тільки кримчанам, а й взагалі росіянам в Україні, тим, хто не хоче відриватися від російського світу, від Росії... Ми зуміємо зробити таким чином, щоб усі ці проблеми подолати. Думаю, що у разі будь-яких провокацій проти жителів сходу, південного сходу України та Республіки Крим у нас також будуть відповідні заходи».


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу