ГО атовців, яким голова ЛОДА подарував 15-20 га лісу у Львові, підтримали Порошенка

12:43 13 вересня 2017 р.

Учора кілька громадських організацій, які позиціонують себе як захисники інтересів атовців, поширили в інформаційному просторі заяву на підтримку дій влади на пункті перепуску Шегині 10 вересня.

Зокрема, у своїй заяві вони написали: «Немає жодного виправдання особам, які прорвали Держаний кордон України, тому ми вимагаємо покарати всіх, без вийнятку, осіб, які завдали непоправної шкоди іміджу нашої держав».

Заява викликала обурення у соціальних мережах. Тому що кілька ГО у заголовку своєї заяви «розписалися» за громадськість Львівщини - «Заява громадських організацій Львівщини».

Подаємо лише частину коментарів з соціальної мережі Facebook 

Светлана Яценко "аВганська сотня"- це круто)))
Добре, що є перелік "карманних" ГО. Їх імідж тепер відомий. )

Іван Кривий Це ті, кого влада прикормила землею на виїзді зі Львова на Брюховичі

Александр Серговский Нагадало листи радянських громадян та працівників підприємств з підтримкою дій радянської влади, та осудом імперіалістів та їх посіпак... Але, нажаль, зовсім не смішно.
Александр Серговский Мені завжди було цікаво. Хто їх за язика тягне? Чи це зверху надходить вказівка, прийняти участь у "всенародном осуждении"? Ну промовчи. Ні, обов'язково потрібно всунути свій п'ятак, щоб помітили, та оцінили на самомо верху. "Совок" не помер, він на час сховався, і з такими ГОшками в будь який момент може знов почати крокувати країною, навіть вже крокує. Сумно...
Светлана Яценко А ось, що розумні люди кажуть, а не якісь ге-О:
Відомий державний діяч і соратник Вацлава Гавела, Карл Шварценберг та члени парламенту Чехіі Христина Зеленкова та Марек Женішек звернулися з відкритим листом до Порошенко: "Ми висловлюємо наше співчуття у зв’язку з тим, що Україна, яку ми спільно захищаємо у боротьбі за незалежність, демократію і правову державу, здійснює серйозні неправомірні дії по відношенню до свого власного громадянина. Карл Більдт , колишній премєр-міністр Швеції: «Позбавлення політичних супротивників громадянства – це проти всіх принципів!"
Nazar Dorosh 1 це об'єкт який є під охороною і він стає замінованим коли його мусить перетнути іменно Саакашвілі.вони просто перекривають кордон тому що їм так захотілось.і не розказуйте що поступила скарга .(а те що люди мали плани якійсь поїздки так пофіг раби є ...
Volodymyr Sill Вам краще мовчати. Сором і ганьба президенту Рошена і, за сумісництвом , України. Жадібність , цинічність перемагають у ньому все.

Нагадамо, що голова ЛОДА Олег Синютка своїми чотирма розпорядженнями надав під вирубування 15-20 га (чекаємо на уточнення від голови ЛОДА щодо площі) лісу на виїзді зі Львова для дач учасників АТО (працівників поліції, прокуратури, СБУ тощо).

dailylviv.com

До теми

19:21 28 січня 2022 р.

На дев'ятому році російсько-української війни у Львові приймають Програму національного спротиву

Міський голова Андрій Садовий у відеозверненні розповів, якими навиками мають володіти львів’яни в сьогоднішніх умовах, а також закликав керівників інших українських громад гуртуватись та долучатись до спільної з державою праці над стратегією національного спротиву.

Рубрика: Політика

12:46 28 січня 2022 р.

На Яворівському полігоні розпочалися стрільби з з британської протитанкової системи NLAW (відео)

Сьогодні, 28 січня, на Яворівському полігоні проходять бойові стрільби з британської протитанкової системи NLAW, яка вже перебуває на озброєнні української армії.

Рубрика: Політика

12:30 28 січня 2022 р.

У Львові підготували план дій на випадок повномасштабного військового вторгнення Росії

У мерії Львова підготували план дій та підготовки у випадку розгортання повномасштабних військових дій на території України. Програма національного спротиву передбачає навчання мешканців Львівської міської територіальної громади, співпрацю з батальйонами, які розташовані на території львівської громади, та розвиток інфраструктури.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу