Глава МЗС Росії стверджує про «готовність до діалогу з тими, хто оголосили себе керівництвом України»

13:18 8 березня 2014 р.


Фото: unian.ua

Міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров пояснив у суботу: «Діалог буде спрямований на те, щоб забезпечити виконання зобов'язань, взятих на себе тими, хто зараз оголосив себе керівництвом України».

Як повідомляє сьогодні, 8 березня, «РБК-Україна» з посиланням на московський телеканал «Росія 24», таку заяву глава МЗС РФ Сергій Лавров зробив за підсумками переговорів з таджицьким колегою Сироджиддіном Асловим. Глава російського зовнішньополітичного відомства заявив також, що «документ, підписаний 21 лютого Арсенієм Яценюком, Кличком та Олегом Тягнибоком, не виконується «в частині тих зобов'язань, які ці люди взяли на себе» – зокрема, за словами Лаврова, «не роззброєні незаконні формування, не розблоковані вулиці, міста, зайняті будівлі, не створено уряд національної єдності, віддана забуттю Конституційна реформа, яка буде враховувати інтереси всіх без винятку регіонів України».

Глава МЗС Росії стверджував також: «Приймаються односторонні рішення, порушуються кримінальні справи, або висуваються відповідні вимоги всупереч усім домовленостям про необхідність проведення всіх необхідних розглядів. На ці цілі спрямувати ентузіазм наших західних партнерів було б набагато правильніше, ніж закликати до того, щоб Росія і Україна врегулювали цю кризу. Криза створена не нами, і ми не є її стороною».

Як бачимо, глава МЗС РФ вперто ігнорує той факт, що він втручається у внутрішні справи іншої держави. Втім, ще вчора МЗС Росії відмовлялося взагалі розмовляти з українськими дипломатами, а відсьогодні воно заявляє про «готовність до діалогу з тими, хто оголосили себе керівництвом України». Хоч якийсь, але «прогрес».

Як інформував «Щоденний Львів», екс-радник президента РФ Андрій Ілларіонов повідомив уночі з п’ятниці на суботу, що вторгнення в Крим – це тільки перший пункт багатоетапного плану Путіна, розробленого шість років тому, а його реалізація розпочалася влітку 2013-го.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу