Глава МЗС Росії заперечує намір її керівництва нацькувати війська на Україну

15:49 14 травня 2014 р.


Фото: ria.ru

Міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров заявив у середу: «У нас немає ніяких намірів відправляти якісь загони куди б то не було».

Як повідомляє сьогодні, 14 травня, «Українська правда» з посиланням на інформаційну агенцію «Інтерфакс», міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров відповів у середу на запитання про те, чи можуть російські війська з'явитися в Донецьку або в Луганську, якщо Москва визнає нелегітимними вибори президента України 25 травня, так: «У нас немає ніяких намірів відправляти якісь загони куди б то не було». 

Лавров також стверджував, що «Захід не може всерйоз розглядати введення економічних санкцій проти Росії, оскільки відчуває відповідальність за світову економіку», й зазначив, що «не став би в контексті санкцій проти Росії у зв'язку з ситуацією в Україні говорити про обмеження, накладені на Іран», Окрім того, глава МЗС заявив, що Росія не відповіла на санкції Заходу, оскільки не хоче конфронтації.

«Як ви знаєте, ми ввічливі люди», – сказав Лавров, відповідаючи на запитання «Чому російська сторона не ввела відповідні санкції щодо західних країн?». «Ми не хочемо конфронтації», – запевнив глава МЗС РФ, додавши, що в Москві можуть подумати про відповідні кроки у випадку, якщо « істерія буде продовжена».

Відтак «Українська правда» додає: «Як відомо, мем «ввічливі люди» виник, коли в Криму з'явилися озброєні люди у військовій екіпіровці без розпізнавальних знаків. Під час «прямої лінії» президент Росії Володимир Путін визнав, що «ввічливі люди» насправді були представниками російських збройних сил».

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу