Глава МЗС Росії погрожує: «Відмова від позаблокового статусу не допомагає мирному процесу в Україні»

23:40 26 вересня 2014 р.


Фото: uapress.info

Міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров заявив це в п’ятницю на прес-конференції в Нью-Йорку.

«Заяви про відмову від позаблокового статусу України не допомагають налагодженню мирного процесу на сході країни», – погрожував сьогодні, 26 вересня, глава міністерства закордонних справ Росії Сєргєй Лавров на прес-конференції в Нью-Йорку. Глава МЗС Росії також стверджував  у п’ятницю, що у нього «іноді створюється враження, що деякі члени українського уряду, зокрема, пан Яценюк, який був призначений Верховною Радою прем'єр-міністром, він не підтримує кроки, які ведуть до нормалізації обстановки на південному сході України».

Лавров додав: «Він виступає з досить різких позицій, постійно порушує тему про відмову від позаблокового статусу. Це все не допомагає тим діям, які здійснюються, як я розумію, за дорученням президента Порошенка».

«Росія, – продовжив глава МЗС Росії, –  в контактах з європейськими та американськими партнерами постійно привертає увагу до того, що на сторони конфлікту потрібно впливати в конструктивному напрямку, а не підбурювати до підривних дій щодо мирного процесу.

Разом з тим, Лавров висловив надію на те, що процес врегулювання на сході України «стане стійким». Натомість інтернет-видання «Українська правда», яке передає в п’ятницю заяву глава МЗС Росії, також нагадує:

«Як відомо, на засіданні РНБО України від 28 серпня було ухвалене рішення, в якому, серед іншого, зазначається, що Кабінет міністрів «невідкладно» зобов'язаний «розробити і подати президентові України для внесення на розгляд Верховної Ради України як невідкладний законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо відмови України від здійснення політики позаблоковості». Відповідне рішення РНБО Петро Порошенко підписав 24 вересня».

dailylviv.com

До теми

17:45 28 лютого 2021 р.

Американські солдати у Львові вшанували пам’ять українських героїв, які загинули на Донбасі

У Львові на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища відбувся молебень у пам’ять за загиблими героями в російсько-українській війні.

Рубрика: Політика

14:35 28 лютого 2021 р.

Для українців з березня статують два нових безвізи

Для громадян України з березня набувають чинності дві нових безвізових угоди. Так, українці зможуть без віз відвідати Гренаду і нідерландські острови Аруба, Кюрасао, Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба.

Рубрика: Політика

19:16 27 лютого 2021 р.

Україною не можуть керувати громадяни Російської Федерації, як це було при Януковичу, - РНБО

РНБО доручило Кабміну розробити законопроєкт про подвійне громадянство, Метою законопроєкту має стати недопущення громадян інших країн до управління державою.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу