Глава МЗС Росії нарешті визнав її «деякі можливості впливати» на терористів на сході України

21:36 2 липня 2014 р.


Фото: golos-ameriki.ru

Керівник зовнішньополітичного відомства РФ заявив про це в середу на прес-конференції після проведення чотиристоронньої зустрічі з міністрами України, Франції та Німеччини.

Агенція «УНН» інформує сьогодні, 2 липня, в повідомленні «С.Лавров визначв, що Росія має можливість впливати на «ополченців» на сході України»:

«Глава МЗС РФ Сергій Лавров на прес-конференції після проведення чотиристоронньої зустрічі з главами МЗС, повідомив, що у Росії є деякі можливості впливати на ополченців на сході України, і вони прислухаються до закликів до миру, передає УНН.

«У нас є певні можливості впливу на тих, хто захищає свої будинки, своїх рідних, свої сім'ї, свою землю і хоче, щоб в українській державі їх права визнавалися і поважалися. Ми неодноразово закликали і продовжуємо закликати до того, щоб всі учасники протистояння сідали за стіл переговорів і вирішували всі питання через діалог. У черговий раз ми публічно закликаємо до цього сьогодні в декларації, яку ми з нашими українськими, французькими та німецькими колегами сьогодні узгодили», – сказав він на прес-конференції в Берліні.

Глава МЗС РФ також наголосив, що представники ополченців, зокрема, прем'єр-міністр самопроголошеної ДНР Олександр Бородай, уже публічно заявив сьогодні, що у відповідь на ці заклики з боку Росії, з боку ОБСЄ вони готові до консультацій про те, як узгодити умови перемир'я».

dailylviv.com

До теми

22:48 28 червня 2022 р.

Засідання Ради Безпеки ООН щодо України – наживо з перекладом українською

28 червня о 22:00 розпочалося засідання Ради Безпеки ООН, де обговорюють новий злочин російської армії проти українців - ракетний удар по торговельному центрі у Кременчуці (Полтавська область).

Рубрика: Політика

19:15 28 червня 2022 р.

Львівщина готується до агресії з Білорусі: споруджують додаткові оборонні та інженерні мережі, - ЛОВА

Загроза вторгнення з боку Білорусі є високою. До всіх ймовірних сценаріїв розвитку подій готуються не лише прикордонні з країною області, але й Львівщина.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу