Глава МЗС РФ уже не наполягає на федералізації України, але хоче впливу на нашу зовнішню політику (відео)

12:29 14 вересня 2014 р.


Фото: pikabu.ru

Міністр закордонних справ держави-агресора Сєргєй Лавров також заявив у неділю», що «Москва хоче бачити дружньою» ту країну, громадян якої вона вбиває.

Москва вже не бачить різниці між федералізацією і децентралізацією, але хоче, щоб росіяни впливали на зовнішню політику України. Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в ефірі каналу «ТВ Центр»

«Як назвати нову державу – унітарна Україна, Республіка Україна, Федеральна Республіка або децентралізована Республіка – це абсолютно неважливо. Суперечка про те, що федерація – це погано, а децентралізація, можливо, й можлива, абсолютно несуттєва», – сказав глава МЗС РФ.

За словами Лаврова, головне завдання, яке сьогодні стоїть перед керівництвом України, – домовитися по суті, «як житимуть люди, обиратися губернатори, формуватися законодавчі збори, який буде статус російської мови та інших мов меншин». Також він стверджує, що Москва хоче бачити дружню Україну, щоб «росіяни» жили в Україні і впливали на її зовнішню політику.

«Ми хочемо, щоб Україна була дружньою, і щоб росіяни, які вважають Україну своїм домом, жили там і впливали на те, як ця держава вирішує соціально-економічні, зовнішньополітичні та інші завдання, щоб у них був голос у цій країні», –  сказав Лавров, чию заяву передає сьогодні, 14 вересня, кореспондент агенції «Укрінформ».

Як інформував «Щоденний Львів», російським телеканалам заборонили згадувати «київську хунту», «ДНР», «ЛНР» і диверсанта Гіркіна.


Відео: midrftube

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу