Глава МЗС Німеччини стверджує: «Ми близькі до роз'єднання протиборчих сторін на сході України» (відео)

20:00 18 листопада 2014 р.


Фото: kommersant.ru

Керівник зовнішньополітичного відомства ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив у вівторок, що «питання щодо розведення конфліктуючих сторін на сході України близьке до вирішення».

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив сьогодні, 18 листопада, що питання щодо розведення конфліктуючих сторін на сході України близьке до вирішення. «Першорядне значення має роз'єднання сторін, і ми можемо сказати, що ми є досить близько до вирішення цього питання», – заявив Ф.-В.Штайнмаєр на прес-конференції за підсумками переговорів із главою російського МЗС Сєргєєм Лавровим.

«Нині ми маємо стежити за тим, щоб відповідальні військові підписали цей документ», – зазначив Ф.-В.Штайнмаєр. На думку глави МЗС ФРН, після підписання такого документа може розпочатися «відведення важкого озброєння із зони конфлікту».

Говорячи про підсумки переговорів із С.Лавровим, Ф.-В.Штайнмаєр зауважив, що «наше покоління не повинно допустити нового розколу Європи, щоб ніколи більше ми з партнерів не перетворилися на противників».

«Ми говорили про Україну, але насправді йдеться про більше. Тому я тут. Ми маємо разом розглянути питання, чи не знайдуться у нас можливості прискорити Мінські домовленості (щодо врегулювання ситуації на сході України), подолати недовіру, яка зросла між нами останніми місяцями», – наголосив він.

Його заяву передає у вівторок інформаційна агенція «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу