Генпрокуратура обіцяє випустити затриманих – в обмін на звільнення вулиці Грушевського від барикад

00:14 24 січня 2014 р.


Фото: express.te.ua

При цьому ГПУ погрожує – «чим довше продовжується протистояння, тим більше кримінальних проваджень» і «людей потрапляють до слідчих ізоляторів».

Прес-служба Генеральної прокуратури України опублікувала «Повідомлення для ЗМІ»:

«Ситуація, що склалася у м. Києві, потребує мирного вирішення. Продовження ескалації конфлікту може призвести до нової хвилі протистоянь та поставити під загрозу життя і спокій киян.

На сьогоднішній день правоохоронними органами за участь і організацію масових заворушень на вулиці Грушевського затримано 71 особу, з них – суд обрав міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою 36 особам. Розгляд інших судових справ призначено на найближчі дні, а сотні осіб знаходяться у розшуку. 

Чим довше продовжується протистояння, тим більше правопорушень здійснюється, тим більше кримінальних проваджень реєструється у Єдиному реєстрі досудових розслідувань, тим більше людей потрапляють до слідчих ізоляторів за грубе порушення законів.

В разі, якщо радикально налаштовані особи припинять насильницькі дії, підпали, погроми, опір правоохоронним органам та звільнять вулицю Грушевського, органи прокуратури будуть клопотати перед судами про зміну запобіжного заходу на більш м’яку для вже арештованих осіб, та про міру запобіжного заходу не пов’язану з арештом для тих, кому її ще не обрано».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу