Генерал міліції запевняє, що львівський «Беркут» вирушати до Києва не збирається (відео)

12:23 23 січня 2014 р.

Барикада перед воротами військової частини у Львові засвідчує, що запевненням начальника його міліції не вірять.

Барикада перед воротами військової частини у Львові засвідчує, що запевненням начальника його міліції не вірять.
Фото: galinfo.com.ua

Його бійці, як заявив начальник міського управління МВС, «охоронятимуть громадський порядок лише у межах області».

Начальник міського управління МВС генерал-лейтенант міліції Олександр Рудяк стверджує, що «правоохоронці Львівщини спрямовують свої дії на забезпечення порядку в регіоні і їх виїзд за межі області не планується». Він запевнив громадян, які прийшли до відділення МВС у Львові, що місцеві «беркутівці» охоронятимуть громадський порядок лише у межах області, а їх виїзд за межі території Львівщини не планується». Дослівно ж генерал-лейтенант заявив: «Щодо підрозділу «Беркут» та внутрішніх військ, то запевняю громаду – «Беркут» Львівщини, який знаходиться у місцях дислокації, заступає лише для охорони громадського порядку та охорони пам‘яток. Не планується їх виїзд за межі Львівщини». 

Рудяк також наголосив, що він вже кілька днів веде перемовини з пікетувальниками у Львові й пообіцяв їм не брати участі у розгоні Майдану. Генерал-лейтенант запевнив також: «Я територіально відповідаю за міліцію Львівщини. Четвертий день ми знаходимося в ситуації перемовин з пікетувальниками. Я вас запевняю, що, як і раніше, коли мене звинувачували, що я буду розганяти Майдан, – цього не було і не буде надалі».

Про це повідомляє сьогодні, 23 січня, «ТСН.ua». Як інформував «ЩЛ», у Львові дружина «беркутівця» благала силовиків скласти зброю.


Відео: Zaxid.net

dailylviv.com

До теми

11:49 28 січня 2021 р.

28 березня відбудуться вибори депутатів Лопатинської селищної ради

Лопатинська селищна територіальна виборча комісія Червоноградського району своєю постановою призначила на неділю, 28 березня, проміжні вибори депутатів до Лопатинської селищної ради у двох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу