Формат антитерористичної операції вже себе вичерпав – треба визнати, що війна в самому розпалі, – активіст

23:58 4 вересня 2014 р.


Фото: Radiosvoboda.org

На цьому наполягає в четвер голова Громадянської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

Голова Громадянської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов наполягає сьогодні, 4 вересня, уже в заголовку своєї публікації – «Формат Антитерористичної операції вже себе вичерпав», й пояснює: 

«Із 27 серпня є факт зовнішньої агресії. Треба визнати: народ України потерпає від Росії. 

Треба не просто оголошувати воєнний стан, а визнати, що війна в самому розпалі. Війну вже визнав Держдеп США, інші інституції, а наша Рада нацбезпеки і оборони робить вигляд, що такого немає.

Пробують маніпулювати проблемою чи її нівелювати. Мабуть, знову йдуть якісь підкилимні ігри в український парламентаризм.

Бо запровадження воєнного стану автоматично тягне пряме президентське правління. Тоді будуть скасовані парламентські вибори 26 жовтня.З грою в український парламентаризм і пов'язане небажання керівництва АТО визнавати той факт, що Україна наразі стала ареною збройного протистояння Росії.

Раніше закидали Верховній Раді неспроможність активно діяти і реагувати на зовнішні виклики, то тепер – після розпуску, Президент несе персональну відповідальність перед народом України за ситуацію на Донбасі. Зараз логічний крок – відміна парламентських виборів, оголошення воєнного стану, введення прямого президентського правління.

Далі – проведення не часткової, а загальної мобілізації. Треба сказати відверто: три попередні мобілізації провалилися.

Народ повинен знати, що проти нього ведуть війну. Якщо президент називає її «Вітчизняною», українці мають піднятися.

Два місяці в нас немає. Все рахується годинами. Агресор не зупиниться на Донбасі. 

Стоїть питання про відчленування як мінімум половини України. Мета даної агресії отримати не дві області, а ще мінімум шістьох – те, що росіяни називають «Новоросією». 

Під загрозою ще Харківська, Одеська, Миколаївська, Запорізька, Дніпропетровська, Херсонська. В будь-який момент вони можуть стати не тиловими областями, а передовою.

Вже немає часу гратися. Президентові треба брати персональну відповідальність.

Також – докорінно міняти Міністерство оборони, його керівництво. Президентові треба згадати, що він є головнокомандувачем і відповідальним за хід війни на Донбасі.

За місяць маємо три військові «котли». Туди потрапляють не батальйонні угрупування, а цілі з'єднання.

У «котел» Іловайськ потрапили понад 4 тисячі військових. До того мали такі «котли» в Червонопартизанську, Ізварино.

Під Луганськом – оточення 80-ї аеромобільної бригади. Фактично громадськість бере на себе функцію зовнішнього контролера за фактами подій в АТО.

Це кричущі моменти. Якби не втручання громадськості, які повідомляють про «котли», мали б знищення частин регулярної армії та добровольчих батальйонів.

Міноборони

Ним керує Гелетей. Так, він генерал-полковник, який очолював Управління держохорони. Він охороняв конкретні персоналії, об'єкти. Але це не значить, що може охороняти всю державу.

У керівництва СБУ , яке керує АТО, зв'язані руки участю в операції добровольчих батальйонів, які підпорядковані Міністерству внутрішніх справ.Треба визнати – в нас немає єдиного військового командування. Якщо воюємо – всі повинні бути підпорядковані одному центру.

Ситуація на Донбасі – тут і бездарне керівництво, і здача інтересів. 23 роки в нас були паркетні генерали, які не мали військового досвіду та розвалювали армію.

Тому зараз функцію армії виконують вчителі, бухгалтери. Водночас – не може бути в одного з керівників АТО бути рідний брат у російському військовому керівництві (В'ячеслав Назаркін – начальник управління спецоперацій Генштабу ЗСУ, Сергій Назаркін – заступник коменданта Омського гарнізону Російської Федерації).

Де гарантія, що не зливає інформацію?».

Дмитро Снєгирьов написав це в четвер на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу