Фонд "Відродження" покидає Україну

18:02 30 листопада 2013 р.


Фото: gazeta.zn.ua

Міжнародний фонд "Відродження" припинив співробітництво з Україною після подій на Євромайдані.

"Сьогодні будь-який можливий діалог влади й суспільства розділила кров мирних громадян. Після грубого розгону Євромайдану ми вважаємо співробітництво з Кабінетом Міністрів, Президентом і його Адміністрацією глибоко аморальним, а тому - неприйнятним. Всі представники Міжнародного фонду "Відродження" припиняють таке співробітництво", - сказано в ньому.

На думку представників фонду, мітинг на майдані Незалежності був виключно мирним, масовим зібранням небайдужих громадян, представників громадських організацій, молоді й студентства, що мало форму й зміст народного віче.

Одночасно продовжуючи свою місію, фонд заявив про збереження за собою права поновити таке співробітництво тільки тоді, коли будуть покарані всі винні в розгоні учасників мітингу.

Як повідомляло агентство, міжнародний фонд "Відродження" заснований у квітні 1990 року й входить у засновану Джорджем Соросом мережу фондів Відкритого суспільства, що складається з національних і регіональних фондів у більш ніж 70 країнах світу, в тому числі в Африці, Центральній і Східній Європі й на території колишнього Радянського Союзу.

Про це повідомила BBC-Україна.

dailylviv.com

До теми

21:04 17 вересня 2021 р.

У Львівській облраді заслухають керівників прокуратури та податкової

VII чергова сесія Львівської обласної ради розпочне свою роботу у четвер, 30 вересня. Відповідне рішення сьогодні ухвалила президія обласної ради. У порядку денному сесії – майже 70 питань.

Рубрика: Політика

13:51 17 вересня 2021 р.

Слуг народу на Львівщині профінансував на місцевих виборах лише Зіновій Козицький, - Чесно

Партія "Слуга народу” витратила на вибори до Львівської міської та обласної рад удвічі менше за "Самопоміч" і " Європейську солідарність" - 7,5 мільйона гривень - третій результат. “Самопоміч” та “Європейська солідарність” офіційно вклали у вибори 15,5 та 16,2 мільйона гривень відповідно.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу