ФК «Севастополь» нібито боїться, що його не випустять зі Львова

18:48 28 березня 2014 р.


Фото: ukrinform.ua

Відтак керівництво футбольного клубу зажадало в п'ятницю гарантій безпеки від уряду України й «Карпат».

Як повідомляє сьогодні, 28 березня, «Телеканал Футбол», президент футбольного клубу «Севастополь» Олександр Красильников висловив стурбованість майбутнім виїздом до Львова на матч 23-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги проти місцевих «Карпат», запланований на суботу, 29 березня, о 17:00. Керівник кримської команди заявив, що буде вимагати гарантій безпеки не тільки від представників суперників, але й українського уряду.

Причому Красильников наголосив: «Ми будемо просити гарантії, що нас не тільки випустять, буде дотримано безпеку клубу і обслуговуючого персоналу, але і що нас пустять назад. Ви знаєте, таке питання сьогодні стоїть. Люди бояться не те, що їх у Львові хтось образить – вони розуміють, що там живуть такі ж люди, як і тут. Але ось ці політичні ігри. Випустять, але чи пустять назад? Ось чого бояться. Думаю, тут ми будемо вимагати гарантій не тільки від керівництва львівського клубу, але й від уряду України».

Але оскільки Красильников – член «Партії регіонів», кримський та севастопольський осередки якої одностайно взяли участь в сепаратистському путчі на півострові, то президент ФК «Севастополь» своєю заявою щодо львів’ян надто явно бере участь у пропагандистській війні Кремля проти України.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу