Фірташа екстрадують до США

16:28 13 березня 2014 р.


Фото: visnyk.lutsk.ua

Як повідомляє австрійський ЗМІ, українського олігарха затримував у четвер у Відні тамтешшній контртерористичний підрозділ «Кобра».

«Deutsche Welle» повідомляє повідомляє сьогодні, 13 березня, з посиланням на джерела у Федеральному управлінні кримінальної поліції Австрії, що заарештованого у Відні українського олігарха Дмитра Фірташа екстрадують до США. За даними поліції, наразі Фірташ знаходиться в тюрмі «Josefstad» у Відні, але вже найближчим часом вирішиться питання екстрадиції Фірташа до США, оскільки в Австрії кримінальних справ проти бізнесмена немає.

У поліції конкретизували, що арешт здійснено на підставі ордера, виданого американським судом на запит Федерального бюро розслідувань. Натомість австрійське видання «oe24.at» інформує в четвер, що Фірташа затримував у Відні біля будинку, в якому він мешкав, контртерористичний підрозділ спеціального призначення Австрії «Кобра».

dailylviv.com

До теми

13:39 27 жовтня 2021 р.

Спорудження паркана на східному кордоні ЄС профінансують 12 країн

На початку жовтня група з 12 країн ЄС закликала Брюссель швидко розробити конкретні рішення та категоричну відповідь для боротьби з інструменталізацією нелегальної міграції та інших гібридних загроз, що постають з боку Білорусі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу