Екс-радник Путіна попередив, що той намагається розколоти Україну

17:52 15 грудня 2013 р.

Андрій Ілларіонов застерігає, що російське керівництво розгорнуло чергову безпрецедентну війну за «осетинсько-абхазьким» сценарієм.

Екс-радник російського президента Владіміра Путіна Андрій Ілларіонов констатує у своїй колонці на «Ехо Москви», що його колишній бос розгорнув проти України повномасштабну війну нового типу – митну, санітарну, газову, пропагандистську. Результатом цього, резюмує Андрій Ілларіонов, стало те, що підписання Угоди про асоціацію з ЄС у Вільнюсі було зірвано, і на Сході і Півдні України почали кілька «розхолоджуватись» до евроінеграції.

Екс-радник Путіна переконує, що ці регіони були сприйняті в Кремлі як можливий плацдарм для проведення осетинсько-абхазького сценарію. «Коли тільки він позначився, негайно була запущена теза про «розкол» і навіть про «тектонічний розкол» в Україні», - пояснює Андрій Ілларіонов.

За його словами, «тоді в бій були кинуті нові пропагандистські й інші сили, а в Москві почалося квапливе формування ударного наступального з'єднання інформаційних війн нового століття – агресивного пропагандистського монстра «Росія сьогодні».

Екс-радник Путіна попереджає, що далі Росія може вдатися до тих же кроків, що й у Грузії. Серед них він називає створення антиєвропейських «плацдармів», введення їх в конфронтацію з рештою країни і використання цих «протиріч» для дестабілізації ситуації.

Після цього, за словами Андрія Ілларіонова, може послідувати зрив євроінтеграції і «бордерізація» захоплених плацдармів». Екс-радник Путіна попереджає, що «чим більш жорстким буде протистояння учасників, чим більше в ній буде висловлено взаємних звинувачень і образ, чим більше проллється крові... тим легше буде її (Україну) «підвісити» на довготривалий гачок майстерно спровокованого внутрішньоукраїнського конфлікту».

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу