Економічний націоналіст Олег Радик не буде «членом Ляшка»

17:46 26 вересня 2014 р.

Усі громадські ініціативи, які подають до уряду, там і вмирають. Верховна Рада є епіцентром законотворчих процесів, але вона постійно киває на уряд, уряд – на РНБО, РНБО – на комісії. І таким чином всі громадські ініціативи затихають.

Саме прагненням зламати цю систему і пояснив своє бажання балотуватися до Верховної Ради самовисуванець Олег Радик під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 116, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) .

Олег Радик позиціонує себе як економічний націоналіст. Тому у Верховній Раді він має намір займатися запровадженнням санкцій проти Росії на законодавчому рівні. Ще одна сфера законодавчих ініціатив кандидата - надання прав громадам керувати своїми містами, країною та чиновниками, а не навпаки.

А для цього, на його думку, треба не допустити до влади колишніх управлінців та зосередити зараз економіку України на потребах фронту. Усіх зрадників, на думку Радика, треба посадити у в’язниці, а не викидати в смітники.

Відповідаючи на запитання про те, з якими партіями чи фракціями готовий співпрацювати, Олег Радик зауважив, що в жодному разі не буде контактувати з колишніми регіоналами та не стане «членом Ляшка».


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:28 1 березня 2021 р.

Професійні стандарти регіональних ЗМІ після локдауну: з яких причин страждає якість журналістики?

Перша – в умовах нестачі фінансування та кадрового голоду, регіональні видання бездумно користуються доступними онлайн джерелами, наповнюючи стрічку новин неякісним контентом у вигляді передруків офіційних повідомлень або постів у соцмережах.

Рубрика: Політика

15:01 1 березня 2021 р.

На Львівщині розпочали планування нової лінійки міжнародних військових навчань «Три мечі-2021»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного представники Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького, командування Десантно-штурмових військ ЗС України та військові інструктори армії США зі складу тренувальної місії JMTG-U приступили до планування багатонаціонального військового навчання THREE SWORDS 2021 («Три мечі — 2021»), яке відбудеться на території України влітку цього року.

Рубрика: Політика

17:45 28 лютого 2021 р.

Американські солдати у Львові вшанували пам’ять українських героїв, які загинули на Донбасі

У Львові на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища відбувся молебень у пам’ять за загиблими героями в російсько-українській війні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу