Дві українські військові частини в Севастополі готуються до їх штурму

13:12 22 березня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це журналіст Наталка Гуменюк повідомила в суботу з посиланням на заяву Центру інформаційно-психологічних операцій ВМСУ.

Як інформує сьогодні, 22 березня, «Українська правда», журналіст Наталка Гуменюк повідомила в суботу з посиланням на заяву Центру інформаційно-психологічних операцій Військово-Морських Сил України:

«Практично єдиною військовою частиною, що зберігає вірність присязі народу України, залишається Центр інформаційно- психологічних операцій ВМСУ. Ніхто з офіцерів цього підрозділу спеціального призначення не переметнувся на бік окупантів, незважаючи на два загрозливих ультиматуму.

Сьогодні ввечері офіцери частини очікують вирішального штурму. На чолі зі своїм командиром Центр готовий стояти до кінця. 80% персоналу готові до негайної евакуації та продовження своєї діяльності на материку у разі, якщо таке рішення буде прийнято головнокомандуванням Збройних сил України».

Натомість джерела у ВМС України повідомили інтернет-виданню «Еспресо.TV», що український великому десантному кораблю «Костянтину Ольшанському» незабаром доведеться причалити у Донузлаві. У повідомленні йдеться:

«Запасів прісної води на великому десантному кораблі «Костянтин Ольшанський» вичерпуються та незабаром він буде змушений йти до порту. Корабель не в змозі залишити бухту та поки що знаходиться у кільках сотнях метрів від берега. Але незабаром та має закінчитися прісна вода та «Ольшанський» буде змушений причалити.

На самому «Ольшанському» штурму не чекають – занадто далеко судно відійшло від берега. Прориватися через блоковану затоку корабель не може – занадто великий.

Вчора намагалися вже «Черкаси». Але одразу російський корабель вийшов, гвинтокрили піднялися… Це неможливо».

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу