Духовні лідери Львова закликають до згуртованості та єдності

17:30 17 березня 2014 р.


Фото: Expres.ua

Владики християнських конфесій звернулись до львів’ян у зв’язку із ситуацією, що склалася в країні.

«Як ніколи мусимо бути згуртованими і єдиними. Саме єдність робить народ незламним, гартує його дух», – йдеться у зверненні, текст якого поширює сьогодні, 17 березня, прес-служба міської ради: 

«Брати і сестри, дорогі львів’яни, любі українці!

Сьогодні ми перегортаємо одну з найгероїчніших сторінок історії України. Робимо важливий моральний і цивілізаційний вибір, руйнуємо стереотипи.

Пролилася кров – загинули люди, кращі сини своєї Батьківщини. «Немає більше від тієї любови, як хто душу свою покладе за друзів своїх…» (Ів., 15:13).

Народ зі сповненим болю серцем готовий продовжувати боротьбу за правду, але знову запитує самого себе: як жити далі, кому вірити, якого очікувати майбутнього? Як християни, маємо зрозуміти, що складні обставини існують заради того, аби ми під їх впливом змінювалися, затверджувалися і ставали сильнішими.

«…І розплавлю їх, як плавлять срібло, і очищу їх, як очищають золото: вони будуть закликати ім'я Моє, і Я почую їх і скажу: «Це Мій народ», і вони скажуть: Господь – Б ог мій!» (Зах 13:9). 

Шановні львів’яни, мужні українці, закликаємо вас, керуючись любов’ю до рідної землі, знаннями та історичним досвідом, завжди пам’ятати про потребу довіритися Богові, віддати своє життя Його Любові та Провидінню. Просимо вас бути рішучими та незламними у своєму прагненні миру. Мир, наче сонце, зігріває душу людини у жорстокі суспільні заметілі, громадянські морози та державні зливи.

Як ніколи мусимо бути згуртованими і єдиними. Саме єдність робить народ незламним, гартує його дух. Україна нероздільна та могутня у своїй величі, незламна у повазі до кожної людини, кожної нації, кожної мови, повинна назавжди утвердитися на карті світу. Мусимо пам’ятати, що любов до свого народу не поєднується з ненавистю до інших. 

В часі Великого посту ми як духовні наставники звертаємося до невичерпних джерел вашого сумління і просимо бути жертовними у своєму прагненні добра, не допускати корисливості у праці, не піддаватися лицемірству і боротися проти корупції та інших ракових пухлин суспільства. Ми віримо, що український народ здатний це зробити.

Ми стали однією родиною, яка спільно оплакує невинно загиблих, ніколи їх не забуде і зробить усе, аби ця жертва не була марною. Якщо ще кілька місяців тому всі, здавалося б, жили своїми турботами, то тепер ми навчилися співчувати один одному, хвилюватися за свого брата більше, аніж за себе самого, а це робить людину справжнім велетом духу.

Будьмо мужніми і вільними від тягаря заздрості та підступності. Бо тільки наша єдність є запорукою суспільного миру і добробуту.

Високопреосвященний Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський Української Греко-католицької Церкви;

Високопреосвященний Димитрій (Рудюк), Митрополит Львівський і Сокальський Української Православної Церкви Київського Патріархату;

Високопреосвященний Макарій (Малетич), Митрополит Львівський, керуючий Рівненсько-Волинською та Таврійськими єпархіями;

Високопреосвященний Архиєпископ Мечислав (Мокшицький), Митрополит Львівський Римсько-католицької Церкви;

Преосвященний Філарет (Кучеров), Єпископ Львівський і Галицький Української Православної Церкви;

Василь Боєчко, Єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської».

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу