Домовлено про виведення українських військових з Криму з озброєнням (відео)

13:10 25 березня 2014 р.


Фото: EuroMaydan/facebook.com

Про це повідомив у вівторок перед своєю відставкою з посади в.о. міністра оборони адмірал Ігор Тенюх.

За його словами, вчора в другій половині дня в ході розмови начальника Генерального штабу Збройних сил України Михайла Куцина з начальником Генерального штабу Збройних сил РФ Валерієм Герасимовим було досягнуто домовленості щодо виведення українських військових частин з Криму у повному складі з озброєнням на штатній основі. Як передає сьогодні, 25 березня, кореспондент УНІАН, Ігор Тенюх зазначив, що на сьогодні заплановано переговори першого заступника начальника Генштабу України ЗСУ Геннадія Воробйова із заступником міністра оборони РФ Дмитром Булгаковим щодо механізму та порядку виконання досягнутих домовленостей.

За словами Тенюха, на сьогодні є план, відповідно до якого, в першу чергу, відбудеться виведення особового складу і озброєння, техніки, сил і засобів ППО, кораблів та матеріально-технічних засобів. Ігор Тенюх вважає, що дані засоби дозволять «зберегти ядро Військово-морських сил, озброєння та військову техніку для подальшого підвищення обороноздатності України». 

Адмірал наголосив, що вартість майна, яке знаходиться в Криму, оцінюється в 11 млрд. 439 тисяч. Щоправда, Ігор Тенюх не вказав при цьому валюту, про яку говорив. За його словами, обсяг боєприпасів, які необхідно вивезти з Криму, становить 36 тисяч тонн.

Як передає у вівторок кореспондент УНІАН, Ігор Тенюх повідомив також під час виступу у Верховній Раді: «Понад 6,5 тисячі військовослужбовців та членів їхніх сімей (військовослужбовців – 4 тисячі 300, членів сімей – 2 тисячі 200) бажають продовжити службу у Збройних силах України і бути евакуйованими з Автономної Республіки Крим» 

Адмірал додав, всього в Криму та Севастополі станом на початок російської військової агресії перебувало 18 тисяч 800 українських військовослужбовців, із них представників Військово-морських сил – 11 тис. 900, Повітряних сил – 2900. 

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу