Добровольчі батальйони треба включити до складу МВС або Міноборони, – експерти

15:34 1 вересня 2014 р.

Добровольчі батальйони необхідно якнайшвидше формалізувати: підпорядкувати їх або МВС, або Міністерству оборони.

Про це під час відеомосту між Львовом і Дніпропетровськом на тему «Як Дніпропетровщина боронитиметься від російських військ? Чим може допомогти Львівщина?» сказав Віталій Юрчук, експерт Центру досліджень проблем регіонального і міжнародного співробітництва.
 
Цю думку підтримали Сергій Мороз, начальник відділу організації діяльності спеціальних установ міліції ГУ МВС України у Дніпропетровській області, підполковник міліції, та Вадим Бакай, заступник керівника Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України, підполковник.

Інакше, за словами фахівців, добровольчі батальйони і їхні бійці можуть опинитися поза законом. Закон не гарантуватиме надання їм усіх пільг, що передбачені для учасників проведення АТО.

«Треба починати із законодавчої ініціативи і легалізувати добровольчі батальйони, ввести їх в склад або Міноборони, або МВС. Та й за незаконне носіння зброї ніхто не відміняв відповідальність», - наголосив Сергій Мороз.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу