До Збройних Сил України і Національної гвардії мобілізують 40 тисяч військовозобов'язаних

21:10 12 березня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це заявили в серед ув Раді національної безпеки та оборони.

Зокрема, заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони Вікторія Сюмар повідомила сьогодні, 12 березня, на прес-конференції, що вже найближчим часом Верховна Рада розгляне законопроект про мобілізацію до лав Національної гвардії і Збройних Сил України, уточнивши: «Сьогодні зареєстровано законопроект про мобілізацію. Очікується, що до лав Національної гвардії буде мобілізовано 20 тисяч людей і ще біля 20 тисяч буде мобілізовано до лав Збройних Сил України. Це люди, які вже найближчим часом охоронятимуть кордони України і допомагатимуть в охороні критичних об'єктів інфраструктури, які потребують захисту.

Коментуючи боєздатність української армії, заступник секретаря РНБО нагадала, що повністю забезпечено фінансування та паливно-мастильні матеріали для військових, а Збройні Сили України переведено в стан повної бойової готовності. При цьому вона підкреслила, що Україні не потрібно реагувати на провокації російських військових, яких уже на східному кордоні зосереджено понад 80 тисяч, пояснивши: «Фактично ми можемо говорити, що в Україні є серйозна загроза не лише в Криму, а й по всьому периметру сухопутного кордону з Росією. І будь-які наші дії в Криму означатимуть можливість наступу з усіх боків» 

Про передає в середу кореспондент «Укрінформу». Натомість «Espreso.tv» повідомляє:

«Секретар РНБО Андрій Парубій повідомив про те, що 40 тисяч добровольців вже звернулись до мобілізаційних пунктів, щоб захищати цілісність України. Він також заявив на брифінгу 12 березня: «Від завтра розпочинається навчання для призову до Національної гвардії. Ми очікуємо на 20 тисяч осіб. Вона матиме функції внутрішніх військ».

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу