До вторгнення на схід України готують ще 15 диверсійних груп, зібраних із кавказців, – джерело

20:38 8 липня 2014 р.


Фото: YouTube

Про це повідомила у вівторок агенції «ЛІГАБізнесІнформ» джерело, близьке до штабу АТО й СБУ.

Агенція «ЛIГАБiзнесIнформ» передає сьогодні, 8 липня, в повідомленні «До закидання в Україну готуються 15 диверсійних груп, – джерело»:

«Найближчим часом у Волгоградській області РФ почнуть підготовку 15 диверсійних груп, зібраних з вихідців з Північного Кавказу. На території Росії триває вербування та підготовка диверсійно-розвідувальних груп для перекидання в Україну.

Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомило джерело, близьке до штабу АТО і Службі безпеки України. За даними джерела, найближчим часом на території Волгоградської області проходитимуть підготовку 15 диверсійно-розвідувальних груп, по 9 чоловік у кожній.

До них будуть входити вихідці з Північного Кавказу. Ймовірно, підготовка диверсантів проходитиме на базі туристичного комплексу «Волзький» (Волзький, вул. Набережна, 2), а також на території одного з загальновійськових полігонів (н.п. Прудбой, Калачовского району). 

Джерело стверджує, що на полігон для забезпечення груп вже доставлено озброєння спецпідрозділів силових відомств Росії: пістолети-кулемети ПП-19 різних модифікацій (Бізон, Кедр і т. д), АЕК-919 Каштан, вогнемети РПО ПДМ-А Джміль-М.  За даними українських спецслужб, до координації зазначених груп може бути причетний хтось Адам Делімханов.

Людина з таким ім'ям і прізвищем обіймав посаду заступника голови уряду Чеченської республіки в 2006-2007 роках, з 2007 року - депутат Держдуми Росії. За інформацією джерела, планований час початку активних дій диверсантів на території України – 16-17 липня». 

dailylviv.com

До теми

17:55 13 червня 2021 р.

Нардепка зі Львова проти навчання іноземних студентів в Україні російською мовою

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді України ухвалити за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства (реєстр. № 3717).

Рубрика: Політика

13:43 12 червня 2021 р.

УЄФА залежить від грошей Газпрому, тому Росія з української форми вихолощує зміст

Зауваження УЄФА щодо нового дизайну форми національної збірної України могли бути пов'язані з контрактом щодо спонсорства, підписаним між Європейським футбольним союзом та російським Газпромом.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу