До Львова завітали дипломати з чотирьох країн ЄС

17:00 25 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Заступників міністрів зовнішньополітичних відомств країн Вишеградської групи прийняв голова ЛОДА.

«Про соціально-економічний потенціал Львівської області, політичну ситуацію у державі, впровадження реформ в Україні та співпрацю у сфері енергоефективності йшлося у четвер, 25 лютого, на зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки зі заступниками міністрів зовнішньополітичних відомств країн Вишеградської групи», –  повідомили сьогодні, 25 лютого, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці: «Керівник області висловив вдячність країнам Вишеградської «четвірки» за підтримку України у протистоянні російському агресору. Він також наголосив:

«Сьогоднішня зустріч є надзвичайно знаковою для Львівщини. Країни Вишеградської групи перебували під окупацією Росії, а це завжди призводило до численних людських жертв. І ми повинні пам’ятати про це. Російська армія не пішла далі тому, що їх зупинили українські військові, а також тому, що була спільна позиція усього цивілізованого світу. Сьогодні на Донбасі присутні регулярні російські війська, тому йдеться про окупацію території України».

Натомість заступник міністра закордонних справ Чеської Республіки Ярослав Лудва зазначив: «Усі країни Вишеградської групи абсолютно підтримують відновлення територіальної цілісності України. Ми підтримуємо український народ та готові вам допомогти».

За словами дипломата, країни Вишеградської групи охоче поділяться досвідом щодо впровадження  реформ. На його переконання, сьогодні першочергово Україні слід впроваджувати зміни у судовій владі, газовій індустрії, а також зосередитися на питанні децентралізації та створення антикорупційних інституцій. Водночас присутні також обговорили й інвестиційний потенціал Львівщини.

Вишеградська четвірка (Вишеградська група або В-4) – неформальне об’єднання чотирьох центральноєвропейських держав: Польщі, Словаччини, Угорщини та Чехії, яке започаткувало роботу у 1991 році з метою координації діяльності і співпраці у питаннях євроінтеграції. Ініціатива щодо налагодження співробітництва у форматі «Вишеградська четвірка + Україна» належала українській стороні».

dailylviv.com

До теми

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу