До армії прагне кожна друга українка, яка пройшла навчання в спеціальному тренувальному центрі

18:20 11 жовтня 2014 р.


Фото: з інтернет-мережі «Facebook»

Голова Всеукраїнської організації сприяння Збройним силам України імені гетьмана Сагайдачного «Сагайдаки» Микола Голєв заявив: «Зі сьогоднішнього дня ми всіх жінок, які пройшли вишкіл у нашому центрі, поставимо біля чоловіків в кожній області для того, щоб вони там просували жіночу роботу і нам, чоловікам, «дихали в потилицю».

Половина українських жінок, які пройшли навчання у спеціальному тренувальному центрі, виявили бажання служити у регулярних українських військах. Про це сказав голова Всеукраїнської організації сприяння Збройним силам України імені гетьмана Сагайдачного «Сагайдаки» Микола Голєв на зустрічі громадських організацій із заступником міністра оборони Петром Мехедом.

«Україна – така цікава і надзвичайна країна зі жіночою назвою – дивує й активністю жінок, які згуртувалися під час агресії ворога. Коли координатор наших жінок кинула у Фейсбуці клич, хто бажає з дівчат тренуватися і активно готуватися до захисту України, то записалося більше семи тисяч осіб. Півтори тисячі вже відтренувалися у нашому навчальному центрі. При чому, кожна друга жінка хоче служити у регулярних військах», – сказав Голєв.

За його словами, така «дивна статистика» має стимулювати наших чоловіків. «Бо коли ми опитуємо хлопців (щодо готовності служити у Збройних силах на регулярній основі - ред.), там трохи інше співвідношення. Навіть не хочу називати, щоб за наших чоловіків не було соромно», – пояснив він.

Лідер «Сагайдаків» також повідомив, що пройти військову підготовку зголосилися українки, незважаючи навіть на свій вік.   «Жінки приходили тренуватися різного віку – від 12 і до 67 років. 12 років – це була дівчинка із мамою. Їх батько зараз воює в зоні АТО», – додав він. 

На жінок, які вже пройшли навчання, громадські активісти покладають великі надії. «Зі сьогоднішнього дня ми всіх жінок, які пройшли вишкіл у нашому центрі, поставимо біля чоловіків в кожній області для того, щоб вони там просували жіночу роботу і нам, чоловікам, «дихали в потилицю». Тому ми пропонуємо Генеральному штабу вивчити це питання із жіночим батальйоном», – підсумував, звертаючись до заступника міністра оборони Мехеда, Голєв, якого цитує сьогодні, 11 жовтня, кореспондент агенції «Укрінформ».

dailylviv.com

До теми

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу