Для захисту власності Україні потрібні вільний продаж зброї і муніципальні суди – експерт

14:06 10 лютого 2014 р.


Фото: viche.lutsk.ua

Лише вільний продаж зброї і муніципальні суди, податкова, міліція зможуть захистити в Україні право власності. Так вважає американський підприємець Роман Скасків, який два роки працює в Україні у сфері IT.

«Програмування тому так розвинуто в Україні, що в цій галузі немає що вкрасти. Є лише талант. Немає ніяких заводів, машин. Дуже шкода, що тут таке слабке право власності. Бо інвестори сюди не прийдуть. Я не маю таких грошей, аби відкрити завод. Але якби мав такі гроші, то цього би не робив. Бо немає як його захистити. Треба створити сильне право власності», - вважає Роман Скасків.

Для цього, на думку Романа Скасківа, є два способи. Перший – вільний продаж зброї. 

"Щойно вийшло дослідження Гарвардського університету, у якому порівнюють криміногенність у європейських країнах, де є зброя, і де її немає. Тож, коли суспільство озброєне, воно спокійніше і має краще право власності. Другий спосіб захисту права власності – організувати місцеві, муніципальні міліцію і суди – замість державних. Бо тоді люди будуть втікати з поганих районів до хороших і це обмежить корупцію. Ми не знайдемо ангела, щоб його поставити президентом",- каже Роман Скасків.

Єдина річ, яка обмежує корупцію, це коли люди мають можливість вибору, переходу від корумпованих податкової чи суду до некорумпованих структур в інших районах, наголосив Роман Скасків.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу